Karin Bloemen pakket

Karin Bloemen pakket

RATINGS

Winnend Bod: 40.00

AVAILABILITY: In Stock
Categorie:

Beschrijving

Bied mee op dit prachtige Karin Bloemen pakket!

Met ondere andere..
Een ketting van Karin Bloemen.
Een jasje gedragen door Karin Bloemen.
Een DVD box.
4 CD’s.
Gesigneerd theater boekje.
Gesigneerde kaart met persoonlijk bericht.